SKU:
SA0025
Profesionalna limarska kliješta namijenjena za precizno formiranje i zatvaranje falcanih spojeva na limenim krovovima i limarskim elementima. Zahvaljujući kompaktnoj konstrukciji omogućavaju lakši rad na manjim elementima i na mjestima gdje je potreban precizan i kontrolisan pritisak.
Kliješta su izrađena od kovanog C45 alatnog čelika, dok su radne površine indukcijski kaljene radi veće otpornosti na habanje i dugog vijeka trajanja. Konstrukcija alata omogućava stabilan rad i ravnomjerno raspoređivanje sile prilikom falcanja.
462,20 KM
10
posjetitelja upravo pregleda ovaj proizvod.
| Proizvođač | Stubai (Austrija) |
|---|---|
| Ukupna dužina | 180mm |
| Dubina umetanja | 40mm |
| Širina čeljusti | 30mm |
| Težina | 330g |
| Ugao čeljusti | 45° |
| Materijal | c45 kovani alatni čelik |
| Ručke | PVC obložene protiv klizanja |

