SKU:
SA0021
Profesionalna limarska kliješta namijenjena za formiranje i zatvaranje falcanih spojeva na teško dostupnim mjestima i u uglovima. Čeljusti savijene pod uglom od 45° omogućavaju lakši pristup spojevima uz ivice i na vertikalnim površinama, što ih čini posebno pogodnim za krovopokrivačke i limarske radove.
Kliješta su izrađena od kovanog C45 alatnog čelika, dok su radne površine indukcijski kaljene radi veće otpornosti na habanje i dugog vijeka trajanja. Široke čeljusti omogućavaju ravnomjerno raspoređivanje sile i precizno zatvaranje falca.
168,20 KM
7
posjetitelja upravo pregleda ovaj proizvod.
| Proizvođač | Stubai (Austrija) |
|---|---|
| Ukupna dužina | 250mm |
| Dubina umetanja | 50mm |
| Širina čeljusti | 60mm |
| Težina | 700g |
| Ugao čeljusti | 45° |
| Materijal | c45 kovani alatni čelik |
| Ručke | PVC obložene protiv klizanja |

